У Франківську освітян навчили проводити профілактику коронавірусу

Здоров`я

Сьогодні, 6 березня, в стінах ЗОШ №11 відбулась нарада освітян та медиків по заходах з протидії та поширення коронавірусу в дошкільних та навчальних закладах міста.

Ми проводимо моніторинг стану захворюваності. Школа не зобов’язала слідкувати за станом дитини – це повинні робити батьки. Шкільні медики помічаючи підозрілий стан дитини повинні одразу повідомити про це батькам. На разі, нам відомо, що більше захворювання вражає людей середнього і похилого віку, а не дітей.

Прибирання у кабінетах допомагає запобігати захворюваності: після уроку слід провітрювати кабінети, проводити вологе прибирання перед і після навчального дня, а також наполягати на використанні одноразових хустинок, – повідомила Марія Бойко, начальниця міського управління охорони здоров’я.

Вона наголосила:

Маска має використовувати не здорова людина, а інфікована, аби часом не заразити інших.

 

Ми моніторимо випадки захворювання. Якщо ми дізнаємось про людей, які приїхали з країн, де є захворювання, то нашою головною ціллю є провести лабораторні дослідження. Для точного підтвердження відправляємо матеріали до Києва.

Також ми проводимо профілактичні бесіди з підприємцями, які забезпечують харчування дітей в школах міста, – повідомила фахівчиня обласного лабораторного центру МОЗ Лідія Попова.

Начальник управління освіти і науки Ігор Максимчак наголосив:

Ця нарада влаштована для того, аби пояснити всі складові процесу профілактики.

Він додав:

Зараз ми проводимо велику інформаційну кампанію. Робота складається більше з профілактичних заходів: провітрювання кабінетів, вологе прибирання, тематичні заходи для вчителів, батьків та дітей. Ми впровадили для дітей тематичні диктанти профілактики коронавірусу.Переглядів: 166
banner