У Франківську під стінами ОДА атовці зібралися на віче через “формулу Штайнмаєра”

Суспільство

В Івано-Франківську під стінами ОДА розпочалось віче ветеранської спільноти міста та області щодо останніх подій в країні.

Учасники бойових дій підготували звернення та резолюції до органів центральної влади, щодо недопущення капітуляції. Від органів місцевих рад вимагають зібрати позачергові сесії і висловити ультиматум від імені краю, пишуть Версії.

Атовець Степан Андрійців розповідає, що зібралися для того, аби пояснити людям серйозність ситуації.

“Цим віче ми хочемо донести до всіх громадян те, що сталося. Формула Штайнмайєра розроблена для випадку, коли є внутрішній конфлікт. Хіба в нас внутрішній конфлікт? Хіба в нас не забрали Крим? Хіба в нас не війна на Донбасі? Ми втратимо незалежну суверенну Україну, якщо погодимось на ці умови. Сьогодні федералізація ДНР і ЛНР, а завтра цим шляхом можуть піти Закарпаття і Чернівці. Цього не можна допустити”, – наголошує чоловік.

Заступник голови міської асоціації АТО Василь Андріїв, відмічає, що особливий статус Донбасу – це порушення Конституції України.

“Ми підготували звернення, щоб влада почула Івано-Франківськ. Ми не можемо допустити капітуляції України”, – каже Андріїв.Переглядів: 113