У Франківську підписали меморандум про співпрацю у галузі культури і мистецтв з військовою частиною А1349

Події, Суспільство

Сьогодні, 28 лютого 2024 року в кабінеті начальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Тетяни Бойко підписано МЕМОРАНДУМ про співпрацю та взаємодію у галузі культури і мистецтв між військовою частиною А1349 (в особі полковника Юрія Сороки) та Івано-Франківською обласною філармонією ім. Іри Маланюк, Івано-Франківським краєзнавчим музеєм, Музеєм мистецтв Прикарпаття, Івано-Франківським обласним музеєм визвольної боротьби ім. Степана Бандери, історико-меморіальним музеєм Олекси Довбуша, Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І. Франка, Івано-Франківським національним академічним драматичним театром ім. І. Франка і управлінням культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації.


Метою Меморандуму є організація широкої співпраці між Сторонами щодо покращення допомоги в організації культурного відпочинку військовослужбовців військової частини А 1349 та популяризації культурно- мистецького життя в Івано-Франківську та Івано-Франківській області серед військовослужбовців військової частини А 1349.


Така співпраця забезпечить створення ефективної системи комунікацій між підписантами Меморандуму на всіх рівнях, консультування, запрошення фахівців з окремих питань, організацію та проведення виїзних лекторіїв, тематичних виставок, концертів Івано-Франківської області та зустрічей у формуваннях військової частини А 1349, дислокованих у місті Івано-Франківську та області.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 250
banner