У Франківську пільговий проїзд буде можливим лише з карткою «Галка»

Суспільство

Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, з 1 березня комунальний транспорт Івано-Франківська завершить перехід до автоматизованої системи обліку оплати проїзду. Усі пасажири повинні будуть обов’язково валідувати картку «Галка» після посадки у громадський транспорт, а пільговий проїзд буде можливим лише після реєстрації «Галки».


Як повідомив директор Департаменту соціальної політики Василь Семанюк, є 5 тисяч карток, які були виготовлені рік тому і їх досі не забрали.

Можливо пов’язано з тим, що зараз проїзд можливий і з карткою попереднього зразка. Але з березня проїзд в комунальному транспорті буде виключено з новою «Галкою», яку потрібно буде валідувати, – говорить він.

Видачі очікують студентські та пенсійні картки. Щоб забрати студентську картку потрібно мати з собою український паспорт та студентське посвідчення. Аби отримати пенсійну картку потрібно мати паспорт та пенсійне посвідчення.

З 1 березня КП «Електроавтотранс» посилить роботу контролерів.

Якщо під час контролю поїздка буде не зареєстрована чи не оплачена, контролери мають право на продаж свого квитка, який суттєво дорожчий і прирівнюється до штрафу. Контролери мають спеціальне обладнання, яке здатне перевірити чи була ця картка зареєстрована у цьому транспортному засобі.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків наголошує:

Повний перехід на систему електронного квитка дозволить не лише покращити культуру платежів у транспорті, але й чітко облікувати проїзд пільговиків та, відповідно, компенсовувати їх проїзд перевізнику.

Для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, які не проживають на території міської громади, пільговий проїзд залишиться по звичайних посвідчення до моменту вирішення цього питання на рівні Кабінету Міністрів України.Переглядів: 223
banner