У Франківську планують підвищити тарифи на воду

Суспільство

Сьогодні, 3 грудня, в Івано-Франківську відбулося відкрите слухання щодо тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік.

Генеральний директор комунального підприємства «Водоекотехпром» Роман Кімачук розповів, аби встановити економічно обґрунтований тариф на воду  підприємство має дотримуватися тих  правил, які встановлює Національна комісія, пише Голос-Інфо з посиланням на Гальцький Кореспондент.

Встановлення тарифу це важка робота. Воно потребує збору великої кількості інформації. Усі тарифи приймаються тільки після попереднього схвалення Нацкомісією. 18 листопада у нас відбулося перше засідання щодо схвалення проєкту встановлення тарифу. Тоді зауважень ніяких не було, і цей проєкт схвалили”, – каже Кімачук.

Він додає, що на тарифи впливає багато чинників. Це заробітна платня, вартість енергетичних ресурсів і матеріалів.

Цих коштів, які передбачені тарифом, має вистачати на нашу життєдіяльність. Ми маємо надавати якісні послуги. Через зміну вартості електроенергії у нас також зміниться тариф. Нам відрегулюють його”, – зауважує Роман Кімачук.  

Тариф на воду, планують, що буде становити 11, 62 гривні з ПДВ за водопостачання та 13,73 гривні з ПДВ за водовідведення.Переглядів: 156
banner