У Франківську показали техніку та озброєння гірсько-патрульної роти (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суспільство

В Івано-Франківську пройшла виставка техніки, озброєння та екіпіровки гірсько-патрульної роти.


Екскурсію провели за участі командування військової частини 1241 Національної гвардії, військовослужбовців Жандармерії Румунії та преси. Виставка проходить у рамках відкриття проєкту «Зміцнення інституційного та технічного потенціалу підтримки спеціалізованих структур, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю».

За словами керівництва, техніки вистачає для проведення різних операцій, а завдання виконують по всій гірській території. Нацгвардійці також співпрацюють з органами національної поліції: екіпірують та формують наряди. 

Значну частину техніки вони отримали протягом трьох років в результаті співпраці з румунськими колегами, яка започаткована ще у 2014 році. Вже з понеділка почнеться реалізація нового проєкту, завдяки якому очікують нове технічне обладнання для праці в гірських умовах. Проєкт триватиме до 2021 року. Заплановані навчання особового складу, як в Україні, так і в Румунії.

У розпорядженні нацгвардійців є бронежилети, GPS-трекери, помпові рушниці, електрошокери, димові й газові гранати, окуляри нічного бачення та багато іншого. З транспорту – позашляховики,  снігоходи, квадроцикли, мікроавтобуси, бронемашина і вантажівка.

Як це виглядає у фоторепортажі від кореспондентки Голос-Інфо:Переглядів: 184
banner