У Франківську працівники МВК «пожертвують» свою заробітну плату на придбання апаратів ШВЛ

Суспільство

Івано-Франківськ вступив в активну боротьбу з поширенням коронавірусу.

Ще з початку виникнення випадків в Україні Франківськ одним із перших ініціював рішення про зупинку комунального транспорту та закриття всіх магазинів, окрім продуктових. А вже з наступного тижня працівники МВК «пожертвують» свою заробітну плату на придбання 10 апаратів ШВЛ, повідомляють на офіційному сайті мера Руслана Марцінківа, пише Голос-Інфо.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, такий крок – це хороший приклад, як можна спільними зусиллями вирішити проблеми.

 «До цієї пандемії Україна не готова. Не готова наша медична галузь. Але коронавірус не питає, а продовжує нещадно наступати. Зараз нам треба діяти рішуче. Мусимо докласти всіх зусиль аби лікарі і медичні заклади були готовими до боротьби з хворобою. Зараз коштом міського бюджету та залученню меценатів проводимо закупівлю необхідного обладнання, медикаментів, тестів тощо. Але кількість хворих продовжує зростати і потреб ще дуже багато. Тому ініціював рішення, що ми спільно долучимося до закупівлі апаратів ШВЛ. Всі працівники виконавчого комітету 2 тижні працюватимуть без заробітної плати. А всі керівники – цілий місяць», – пояснив Марцінків.

Якщо говорити мовою цифр, то МВК (в тому числі й працівники сіл, що увійшли до складу ОТГ) налічує 564 працівників та 45 керівників. Тож загалом вдасться зекономити 7,5 млн грн. А це, за словами міського голови, дозволить придбати 10 апаратів ШВК.

«Мусимо, як ніколи гуртуватися у спільній боротьбі проти пандемії. Наше місто першим впровадило таку ініціативу. Але переконаний, що цей приклад підтримають й інші міста», – прокоментував Марцінків.Переглядів: 188
banner