У Франківську правоохоронці блокували діяльність нарколабораторії та затримали одного з фігурантів

Кримінал

Івано-Франківською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного виробництва та збуту наркотиків (ч. 2 ст. 307 КК України).


Встановлено, що двоє мешканців обласного центру організували злочинну схему розповсюдження наркотиків. Один із фігурантів виробляв наркотичні засоби, а інший – безпосередньо збував їх наркозалежним особам. Останнього затримано в порядку ст. 208 КПК України після чергової реалізації «товару».

В ході обшуку за місцем проживання чоловіка, який, за даними слідства, виробляв для подальшого збуту наркотичні засоби, слідчими СВ Івано-Франківського ВП спільно з оперативними працівниками УБН в області та із залученням спецпідрозділу КОРД виявлено й вилучено лабораторне обладнання, побутовий посуд із залишками речовини, схожої на амфетамін, прекурсори, луги, кислоти, респіратори, фольгу, ртутний градусник, електромагнітну мішалку, фасувальний матеріал.

Під час обшуку за місцем проживання другого фігуранта вилучено 12 фольгових згортків із речовиною, схожою на амфетамін; предмет, схожий на пістолет; патрони; грошові кошти; електронні ваги; фольгові заготовки для фасування амфетаміну; предмет, схожий на кастет, та речовину рослинного походження, схожу на наркотичний засіб (марихуану).

На даний час вирішується питання щодо затримання іншого співучасника, повідомлення особам про підозру та обрання їм запобіжних заходів.

Слідство триває.Переглядів: 156
banner