У Франківську проблеми із вивозом сміття: один робітник із пневмонією

Події

В Івано-Франківську почалися проблеми із вивозом сміття. Очільниця ПрАТ “Автотранспортне підприємство” Ірина Ружицька розповіла, що кожного дня у місто виїжджає шість автомобілів Mercedes та два великогабаритні “ЗІЛи”.


Водій однієї вантажівки хворий на пневмонію, а двоє його напарників – на самоізоляції, пише Суспільне.

Ірина Ружицька каже, що дві вантажівки мали свій маршрут і забирали великогабаритне сміття. Зараз одна машина не може впоратися із обсягом роботи. І все через те, що люди постійно вдома, збільшилася кількість сміття.

“Люди сидять вдома на карантині, взялися робити порядки, ремонти, і все сміття звалюють на майданчики. Це різні двері, вікна, унітази. У нас немає можливостей, усе об’їжджає один “ЗІЛ”, – каже Ірина Ружицька. – АТП-0928 обслуговує місто до пасічнянського моста. Ми як працювали до карантину, так і працюємо. Побутове сміття з контейнерів ми вивозимо, змістивши графік на одну годину. Як і раніше, кожен контейнер вивозимо щодня”.

Ірина Ружицька каже, люди своїми автомобілями блокують під’їзди до сміттєвих контейнерів. Це також гальмує роботу комунальників.

“На Богдана Хмельницького така проблема, Чорновола, 143, Донцова, 13. Ми вивозимо сміття, але просимо людей ставити машини так, щоб у нас був доступ”, – зазначила Ірина Ружицька.

До того ж, люди перестали платити за вивіз сміття. За словами Ірини Ружицької, у лютому оплата за цю послугу була 85%, у березні – 65%. Грошей, які отримує підприємство, вистачає на паливо та частково на оплату праці робітників.

“Наші люди, хто не залучений до вивозу сміття, написали заяви на відпустку за власний рахунок. Якщо люди надалі не будуть платити, то не відомо, що буде. Ми не платимо “Полігону”, бо не маємо чим”, – додала Ірина Ружицька.Переглядів: 186
banner