У Франківську пройде вісімдесята “Прикарпатська весна-2020” (ВІДЕО)

Події

Твори Людвіга ван Бетовена виконають на відкритті 80-го ювілейного фестивалю професійного музичного мистецтва “Прикарпатська весна-2020”.


Захід триватиме в Івано-Франківську з 15 до 26 березня. Про це на пресконференції в обласній філармонії розповіли організатори фестивалю, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Німецький диригент Клаус Бауер керуватиме на відкритті фесту франківським академічним камерним оркестром “Harmonia Nobile”. Чоловік розповідає, чому обрав музику молодого Бетовена:

“Наша програма – це молодий Бетовен. Це не дев’ята симфонія, не струнний квартет, а молодий 35-річний Бетовен. Він цікавився політичною ситуацією в Європі як справжній інтелектуал. Це зацікавлення теж впливало на його творчість. У нас буде чудесний концерт, крім оркестру будуть ансамблі пісні і танцю, солісти та хорові колективи. Це буде героїчна тематика, яку безумовно люблять українці”, – розповів Клаус Бауер.

Художній керівник філармонії Ігор Дем’янець каже, що на фестиваль проводять відбір, тому в ньому беруть участь тільки професійні колективи.

“Ми завжди думаємо, які колективи запросити, які виконавці мали б взяти участь у фестивалі. Цього року ми дотримуємося того, щоб була різножанровість. Впродовж семи концертів, які ми запланували, музика буде найрізноманітнішою”, – сказав Ігор Дем’янець.

Організатор фестивалю Василь Тимків розповів, що однією з особливостей цьогорічного свята буде виконання сучасної камерної музики, яка зараз є популярною в Європі.

“Цього року буде “Поділля” – академічний ансамбль пісні і танцю Вінницької обласної філармонії імені Миколи Леонтовича. Також буде гурт “Хмельницьк-Львів”, який гратиме сучасну камерну музику”, – каже Василь Тимків.

Цього року в межах фестивалю професійного музичного мистецтва “Прикарпатська весна-2020” вперше відбудеться всеукраїнський тур ансамблю народної музики “Бревіс”.

80-та «Прикарпатська весна-2020» пройде в Івано-Франківську

Автор: Олександр Букатюк


Переглядів: 199
banner