У Франківську протестують проти введення міста до червоної зони (ФОТО)

Події, Суспільство

Сьогодні, 28 серпня в Івано-Франківську провели мирну акцію проти введення Івано-Франківська в червону зону.


Водій громадського транспорту розповів, що приватники з’їхали з маршрутів та вишикувались під ОДА через те, що Івано-Франківськ хочуть віднести до червоної зони, пише Голос-Інфо

“Може щось доб’ємося. Шеф зранку подзвонив і сказав виїхати, бо хочуть зупинити транспорт”.

Роман Марцінків депутат міської ради виступив з промовою:

“Це обмеження громадських прав людей і ми вийшли сказати, що ми не дозволимо, щоб хтось ставив правила для нас. Усі розуміють про небезпеку даного захворювання, але люди дотримуються правил. Ми вийшли разом сказати, що ми проти переведення Івано-Франківська в червону зону”.

Голова Спілки перевізників Івано-Франківська Олег Стахів вважає, що такі нововведення спричиняють загрозу діяльності транспорту:

“Якщо це далі продовжиться, то буде проблема, зокрема для перевізників”.

Депутат міської ради Ярослав Дубас також звернувся до містян:

“Коди пандемія зайшла на наш регіон усі зусилля були спрямовані на її усунення. Ми працювали, щоб люди могли вийти на роботу, щоб могли отримати зарплату. Ми повинні вимагати зрозумілого алгоритму донесення таких рішень не можна просто внести місто в червону зону, не надавши альтернативу. Франківці вважають це рішення передчасним, необґрунтованим та необдуманим. Якщо Кабінет не змінить постанову, будемо інформувати про перебіг подій і закликати громаду не підтримувати це рішення”.

Читайте також: з понеділка на Прикарпатті почне діяти нове епідемічне зонування.Переглядів: 331
banner