У Франківську розпочалася книжкова виставка та презентація історичних документів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суспільство

Сьогодні, 8 листопада у фортечній галереї «Бастіон» у рамках книжкової виставки «Сторінками української книги» відбулася презентація виставки історичних документів «На шляху до Соборної України».

Виставка підготовлена Державним архівом Івано-Франківської області.

Серед історичних документів були : “Інформації агента польської розвідки у Австрії про діяльність уряду ЗУНР в екзилі”, “Вістник державних законів і розпорядків Західної Области Української Народної Республіки”, “Тимчасовий основний закон про державну самостійність українських земель бувшої австро-угорської монархії”, “Списки осіб польської національності, які співпрацювали з українською владою у період ЗУНР”, “Справа по обвинуваченню Степана Бандери, його батька Андрія та ін. за організацію в дні святкування 10-ї річниці ЗУНР мітингів, молебнів, присвячених пам’яті загиблих українських вояків та за розповсюдження відозв, листівок УВО. Протоколи допиту С. Бандери, заарештованого 20.12.1928”.

На книжковій виставці представляли свою продукцію багато видавництв, які завітали до Франківська з інших міст.

“Цього року ми розширили нашу розмальовувальну базу, зробили окремо для хлопчиків та дівчаток. Дитина завдяки малюванню покращує моторику рук.
Минулого року було більше книг для дорослих. Зараз ми готуємось до свята Миколая, тому варто мати дитячий асортимент.
Безумовним фаворитом є лист до Святого Миколая і від Святого Миколая”, – ділиться Марія Гап’юк, видавництво “Підручники і посібники” м.Тернопіль.

На виставку завітали безліч жителів Франківська: дорослі та діти.

Гості мали змогу придбати продукцію виставки.