У Франківську розповіли, у якому віці найчастіше виникає рак (ФОТО)

Здоров`я, Суспільство

Сьогодні, 4 лютого в приміщенні Івано-Франківського обласного лабораторного центру відбулася пресконференція до Всесвітнього дня боротьби проти раку.


Павло Семенів, завідувач інформаційно-аналітичного відділу Центру громадського здоров’я розповідає, що чим швидше виявлено захворювання, тим дешевше обходиться  саме лікування і як наслідок – кращі результати, люди повертаються до свого звичного життя, до своїх місць роботи.

“Ми входимо в п’ятірку тих областей західного регіону де найнижчий рівень онкологічних захворювань, але не дивлячись на це, все-таки поступовий ріст онкологічних захворювань відбувається, за останні два роки ми перейшли той поріг 4000 первинних випадків онкологічних хворих. Ріст в основному відбувається за рахунок старших груп населення. Фактично на сьогоднішній день  вік – це є основний фактор ризику виникнення злоякісних пухлин”.

Він розповів, у якому віці найчастіше виникає захворюваність:

Коливання у віковій структурі онкологічної захворюваності відбувається в межах 1-2 %.

86 % це є  населення віком 50 і більше років. Дітей до 18 років у нас щорічно виявляється в межах 30 – це 0,6 %. Вікова категорія 18-56 років  це є населення  14 %. Дана статистика впродовж 30 років коливається у межах 1-2 відсотків.

Як у чоловіків, так і в жінок вік захворюваності приходиться на вікову категорію 60-64 роки.

Структура онкологічного захворювання різна.

Пам’ятайте: “Рак – це не вирок. Це хвороба, з якою можна і необхідно боротись, яку можна і необхідно перемогти!”.

Нижче можна переглянути декілька рекомендацій, як уберегти себе:

 Переглядів: 220
banner