У Франківську розслідуватимуть пожежу на ТОВ «Карпатнафтохім»

Суспільство
У Франківську під засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проаналізували можливі причини виникнення пожежі, стан протипожежної безпеки та систему зовнішнього протипожежного водопостачання ТОВ «Карпатнафтохім».


Після обговорення було прийнято рішення про організацію роботи щодо розслідування причин пожежі відповідно до чинного законодавства.

«Завдяки оперативності та фаховості працівників ДСНС в області вдалося у найкоротші терміни локалізувати та ліквідувати пожежу на одному із найбільших бюджетоутворюючих підприємств Івано-Франківщини, – наголосив Андрій Бойчук. – На сьогодні загрози здоров’ю мешканців прилеглих територій немає. Однак ми повинні встановити причини загоряння та не допустити надалі виникнення  подібних пожеж на підприємстві».

Окрім того, під час засідання проаналізувати стан функціонування і безперебійної роботи систем життєзабезпечення області в зимовий період з огляду на погіршення погодних умов. Зокрема, йшлося про створення необхідного матеріального резерву паливно-мастильних матеріалів, готовність снігоприбиральної техніки, організацію роботи щодо залучення додаткового автотранспорту для боротьби зі сніговими наметами та розгортання стаціонарних або пересувних пунктів обігріву тощо.

«У зв’язку із погіршенням погодних умов, очікуваним різким похолоданням та снігопадами, спільно з управлінням ДСНС України в області та всіма відповідними службами ми посилюємо роботу щодо готовності протидії до можливої негоди, – резюмував Андрій Бойчук. –  Для нас важливо, що люди не залишилися наодинці зі складиними  погодними  умовами та вчасно отримали допомогу. Задля цього на Прикарпатті  вже розгорнуто пункти обігріву, на гірських перевалах цілодобово чергують автодорожні служби, які розчищають автошляхи. Переконаний, що подолати найскладніші виклики можливо у спільній та скоординованій роботі всіх відповідальних структур області».

Довідка.

Вчора, 15 січня, на ТОВ «Карпатнафтохім» відбулося факельне загоряння піролізної печі (дихлоретан), на площі орієнтовно 45 м. кв. Завдяки оперативності та професійним діям пожежно-рятувальних підрозділів пожежу було локалізовано о 15.30 год., а о 15.36 год. – ліквідовано. Втрат серед працівників не виявлено.Переглядів: 182
banner