У Франківську рятувально-водолазна служба обстежила підводні акваторії річок Бистриці Надвірнянської та Бистриці Солотвинської (ФОТО)

Суспільство

З метою запобігання травмування громадян під час Богоявлення Господнього цього року у місцях масового купання, рятувально-водолазною службою будуть обстежені підводні акваторії річок Бистриці Надвірнянської та Бистриці Солотвинської, а також міського озера, що на вул. Г. Мазепи.

Вже до 08:00 ранку на березі р. Бистриця Надвірнянська поруч вул. В. Івасюка (позаду ресторану «Легенда») будуть встановлені два пункти обігріву на базі наметів «Помір – 10», де буде тепло і комфортно, там можна буде переодягнутись, випити гарячого чаю, тощо. Усім учасникам святкового дійства безкоштовно буде запропоновано гарячий чай, печиво, а також смачну рибну юшку. Управлінням економічного та інтеграційного розвитку буде забезпечено одноразовий посуд, печиво, тощо.

В день Водосвяття у місцях масових заходів на річках Бистриця Надвірнянська, а також Бистриця Солотвинська в районі Пасічна, та на міському озері будуть цілий день працювати рятувально-водолазні групи з повною амуніцією, КП «ІФ МАРС», КП «Муніципальна варта», МВ поліції, бійці Національної гвардії України, карета швидкої медичної допомоги та бригада медичних працівників. Попередньо всі місця Чину Великого Йорданського освячення та купання будуть обстежуватись фахівцями вибухо-технічної служби ГУ НП в області.

Проведення комплексу вище вказаних заходів буде сприяти святковому та безпечному волелюдному дійству свята Богоявлення Господнього на водоймах міста.Переглядів: 12