У Франківську склали протоколи на продавців кульок

Суспільство

В Івано-Франківську заборонена торгівля у не відведених місцях. За останній місяць у центрі міста з’являється все більше осіб, які порушують даний пункт, а саме торгують, як правило повітряними кульками з рук без будь-яких дозвільних документів.


Про це Голос-Інфо дізнається від Муніципальної інспекції Івано-Франківська.

Працівниками Муніципальної інспекції, за цей місяць було складено більше 60-ти протоколів на даних порушників.
Позавчора працівники Муніципальної інспекції, також підійшли до двох осіб, які здійснювали торгівлю з метою скласти протоколи про адміністративні правопорушення, але цього разу порушниці вирішили “не здаватися без бою”.

Дані жінки зареєстрували дзвінок на лінію 102 і почали робити наклеп на працівників Муніципальної інспекції.

“На щастя подія відбулася на Вічевому майдані, де було багато свідків події, деяких перехожих зацікавила ситуація і вони вирішили поцікавитися що ж відбувається, після чого горе підприємці почали вживати до них ненормативну лексику і проганяти. Їх така поведінка жінок, на чий ж захист вони мали намір стати, а у відповідь отримали від них погрози і образи. Дані свідки спільно з нелегальними продавцями і інспекторами залишилися дочекатися приїзду поліції”,–йдеться у повідомленні.

По приїзду працівники поліції вислухали всі сторони конфлікту, ознайомилися з відео і фотофіксацією порушення, після чого притягнули даних осіб до відповідальності за ст 183 КУпАП хибний виклик працівників поліції і ст. 44-3 ч 2 КУпАП порушення карантинних норм, оскільки продавчині реалізовували товар без масок.

А працівники Муніципальної інспекції склали протокол за ст 152 КУпАП порушення правил благоустрою.Переглядів: 214
banner