У Франківську стартувала акція з протидії сучасній рабській праці

Суспільство

В одному з торгових центрів Івано-Франківська стартувала загальнонаціональна кампанія «Тобі це знайомо?», спрямована на протидію торгівлі людьми. Центральним елементом акції стала інтерактивна інсталяція «Кімната, де живе експлуатація».


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


Це невелика дзеркальна кімната, де спочатку відвідувач бачить лише себе. Проте, якщо ввести на панелі номер 527, дзеркало стає прозорим і показує приховану реальність: матрац на підлозі, фальшиві контракти, зламані інструменти та вимкнений телефон. Ці предмети символізують реальні умови, у яких опиняються жертви трудової експлуатації.


Трудова експлуатація наразі є найпоширенішою — понад 70% від усіх випадків.

Жертвами стають не лише жінки, а й чоловіки та діти.

Минулого року з території країни-агресора вдалося повернути близько 600 дітей, які стали жертвами експлуатації.

На Прикарпатті протягом 2025 року поліцейські притягнули до відповідальності трьох осіб за торгівлю людьми.


Експерти застерігають: обіцянки «захмарних» заробітків, безкоштовного житла або вимога не ставити зайвих запитань — це серйозні сигнали небезпеки. Інсталяція працюватиме у місті протягом тижня.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.




Переглядів: 275