У Франківську стартує четвертий сезон благодійних концертів просто неба (ФОТО)

Події, Суспільство

Сьогодні, 22 червня, в Івано-Франківську анонсували четвертий сезон благодійного проєкту “На_шапку”, пише Голос-Інфо.


Проєкт народився у місті Київ з ініціативи української радіоведучої Соні Сотник у 2014 році. Тоді акція була покликана дозволити артистам за допомогою мистецтва допомогти людям, які воювали за незалежність. На даному етапі, кошти у Франківську збирають на наркозно-дихальний апарат, вартість якого становить 450 тисяч гривень, з яких 206 тисяч вже зібрали.

Перший сезон проводили у закладі Grand America, другі та треті сезони проходили у Палаці Потоцьких. Співорганізатор заходу Леся Качурова розповіла, що цьогоріч локацію змінили перш за все, щоб охопити більшу кількість людей:

“Палац Потоцьких дуже гарне місце, однак воно непрохідне. Для того, щоб залучити туди людей довелось користуватись послугами спеціалістів з SMM, застосовувати інші рекламні заходи, а це дорого по бюджету. Зараз ми розташовуємось у прохідному місці, яке щодня бачитимуть багато людей”.

Усі виконавці, які братимуть участь у концерті, робитимуть це виключно на волонтерських засадах. 

“Переважно учасниками концертів є івано-франківські гурти та виконавці. Ми намагаємось усі вилучені кошти максимально акумулювати на благодійність, тому, якщо колектив їде звідкись, витрачаються гроші на дорогу, на проживання, тож ми намагаємось цього уникати”, – розповіла співорганізаторка “На_шапки” Людмила Лінник.

Загалом заплановано 10 концертів, які будуть проходити кожного другого четверга місяця, однак, якщо збори підуть добре, на франківців очікуватиме щотижневий концерт просто неба.

Відкриття проєкту “На_шапку”відбудеться вже цього тижня, 24 червня на площі Міцкевича.Переглядів: 245
banner