У Франківську створять будівельне та агропромислове підприємства на базі заводу

Суспільство
На базі АТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод” створять будівельне та агропромислове підприємства.

Внаслідок адміністративно-територіальної реформи, Івано-Франківськ збільшився та з’явились землі сільськогосподарського призначення, а також землі, які придатні для житлового та нежитлового будівництва.

Міський голова доручив провести інвентаризацію земель і зробити так, щоб земля працювала на громаду.
Тому, було прийнято рішення: на базі АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» організувати будівельний та сільськогосподарський напрямки діяльності, а саме ТОВ «ЛРЗ-БУД» та ТОВ «ЛРЗ АГРО».

Чому саме на АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод»?

Тому, що на нашому підприємстві є матеріально-технічна база та відповідний кадровий потенціал: економічна, бухгалтерська та юридична служби; конструкторське бюро, будівельна дільниця, виробничий відділ та відділ збуту.

Також на заводі працюють технологи, електрики, зварювальники, кранівники та спеціалісти будівельної сфери.

Крім того, ми відкриємо вакансії для двох нових напрямків діяльності (які будуть вакантні посади буде повідомлено згодом).
Варто зауважити, що АТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» зі збанкрутілого став прибутковим та інвестиційно привабливим підприємством, вартість якого зросла в декілька разів.

Наш дохід сформовано не за кошти міського бюджету, а від прибуткової господарської діяльності. Ми переконані, що зможемо масштабувати нашу економічну ефективність на нові напрямки діяльності, що забезпечать нові робочі місця та стабільний дохід для міського бюджету.

Ми створимо прибуткові підприємства, які стануть інвестиційно привабливим активом для громади“, – нардеп Руслан Терешко.Переглядів: 349
banner