У Франківську та Долині поліція зафіксувала продаж сигарет та пива неповнолітнім (ФОТО)

Суспільство

У минулі вихідні прикарпатські ювенальні поліцейські задокументували факти продажу тютюнових виробів та пива неповнолітнім в Івано-Франківську та Долині.

Зокрема, в обласному центрі працівники ювенальної превенції зафіксували, як підлітки безперешкодно придбали в спеціалізованому кіоску пачку цигарок.

Тим часом в Долині ювенальні поліцейські виявили правопорушення під час профілактичного рейду. Правоохоронці у райцентрі та в селищі Вигода проводили в крамницях, у яких торгують алкогольними напоями, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами бесіди з продавцями щодо заборони продажу таких товарів особам, які не досягнули 18-річного віку, а також розміщували тематичні наклейки. До одного з долинських магазинів працівники поліції нагодилися саме в той момент, коли продавчиня реалізувала 16-річному хлопцеві 2 пляшки пива.

В обох випадках ювенальні поліцейські склали на продавців адміністративні протоколи за ч.2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Переглядів: 152
banner