У Франківську триває ремонт дитячих майданчиків та пісочниць

Суспільство

Крім щоденного прибирання та рутинних робіт КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ зосередились сьогодні на ремонті дитячих майданчиків та пісочниць.


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа


Південному бульварі, 42; Бельведерській, 44,46,48,50; Довгій, 85; Вороного, 4; Бельведерській, 53, 55; Короля Данила, 9, 7а; Південний бульвар, 29, 31,31а; Мазепи, 26; Хотинська, 9; Героїв Києва, 5.


Також ремонтували дитячі майданчики на Вовчинецькій, 194Б, 194В; Героїв Києва, 5; Миколайчука, 11.


КП Благоустрій прибирали зупинки громадського транспорту  по Івасюка, Незалежності, зупинка Галицьку до Целевича та в місто, на Січових Стрільців, Незалежності, Коновальця, Довженка, Чорновола, Бандери, Мазепи. Упорядковували дамби по Хоткевича, наводили лад навколо озера по вул.Мазепи, чистили бруківку від трави в сквері на Мазепи (позаду медичного коледжу). Також прибирали в сквері на вул.Незалежності- Шухевичів та у сквері на вулиці Довженка.


Щоб йти і їхати рівненькими дорогами працівники КП “Муніципальна дорожня компанія” покривали гарячим асфальтобетонному вулицю Шевченка у с. Вовчинець та під’їзну дорогу до стадіону «Рух» від вул. Чорновола.


У с. Хриплин на вулицях Дачна та Городня профілювали щебнем дорожнє покриття. У Микитинцях такі роботи виконували на дорозі між вулицею Автоливмашівською і вул. Грицишина.


Також відремонтували дорожній знак на перехресті вулиць Галицька-Калуське шосе та виконували рутинні фарбування та поточний ремонт пошкоджених елементів благоустрою, заміну бруківки за адресами вул.Коновальця,147, 146 А; вул. 100-річчя Червоного Хреста,2; вул. Петлюри,27; вул.24-серпня,1; вул.Незалежності,181,189.


Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації” проводили щоденне прибирання територій, зокрема чистили водойми від листя, гілок та сміття.  Ремонтували трактор.


Заготовлювали колоди, зачищали від кори для подальшого використання.


Вивезли повалені гілки з парку. Рубали дрова вручну. На дитячому майданчику на міському озері перекопували пісок та

ліквідовували просідання бруківки.


У с. Крихівці на вул. Данила Галицького, 55а виявили витік, зробили розкопку для її ліквідації. Наразі ця адреса ще в роботі. Заробили розкопку на вул.Симоненка,6. На вул.Бельведерська-Мазепи влаштували бруківку. На вул.Вовчинецька,188 виконали ремонт пожежного гідранту. На вул.Нац.Гвардії, 3, 14 почистили дві дощеприймальні решітки. Також промили каналізаційну мережу та почистили 3 колодязі й виконали профілактику на вул.Набережна, 42а.
Переглядів: 379
banner