У Франківську відбудеться презентація благодійного проєкту “Крила. Книжкові закладки-календарики на 2024 рік”

Анонси, Суспільство
Напередодні Дня Святого Миколая запрошуємо долучитися до його добрих справ, завітавши на Абонемент ЦМБ (вул. К. Данила, 16) де 3.12.23 о 15:00 відбудеться презентація благодійного проєкту “Крила. Книжкові закладки-календарики на 2024 рік. (12 закладок – 12 місяців) за роботами мешканки Будиночку сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії, Любові”  Уляни Белей, та літстудії “Перлина”. Проєкт підготовлений за підтримки волонтерів БО БФ “Українська благодійницька мережа”, зокрема, координації волонтерки, ст. викладачки кафедри дизайну та теорії мистецтва Навчально-Наукового Інституту Мистецтв ПНУ ім. В. Стефаника Віти Лотоцької.

Захід відбудеться в рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю (3.12); Міжнародного дня волонтерів (5.12); Дня Святого Миколая (6.12).
В програмі заходу:
1.Виставка робіт мешканки Будиночку сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії, Любові” Уляни Белей, дівчини яка малює тримаючи пензлик ротом.
2.Розповідь Уляни Белей про свої роботи;
3.Представлення книжкових закладок-календариків 2024 з зображенням робіт Уляни Белей та літературними вкрапленнями – мотиваційними позитивними текстами від учасників літстудії “Перлина”.
4.Виступи волонтерів БО БФ “Українська благодійницька мережа”.
5.Читання учасниками літстудії “Перлина” ( керівник – Лариса Мончак) своїх власних поезій.
За модерації Ольги Кирсти.


Переглядів: 383
banner