У Франківську відбудеться творча зустріч з Ксенією Заставською. Презентація книги «Щедрик. Моя сповідь»

Анонси, Культура
Увага! Не пропустить! Відома письменниця і сценаристка із Одеси Ксенія Заставська (Kseniya Zastavska) в нашому славному Івано- Франківську!

Що: Творча зустріч Ксенією Заставською. Презентація книги «Щедрик. Моя сповідь»
Коли: 7 грудня 2023 о 15:00
Де: В читальному залі центральної міської бібліотеки Івано-Франківської МЦБС
(Пилипа Орлика, 5)
Уже цього четверга, 7. 12.2023 о 15 00 з радістю чекаємо вас на творчій зустрічі з Ксенією Заставською (Kseniya Zastavska), авторкою сценарію відомого фільму «Щедрик», авторкою романів «Талісман кохання», «Steck. Мереживо життя», «Veto на щастя», «Заломлення» та інших.
В рамках зустрічі пройде презентація нової книги «Щедрик. Моя сповідь».
Захід проходить в рамках Всеукраїнського тижня читання та Всеукраїнського туру авторки містами України, серед яких: Київ, Острог, Рівне і багато інших.
Тож гордимося, що і ми попади в цей престижний список вибраних міст.
Ксенія Заставська з притаманними їй щирістю та глибиною нагадає нам як народилася найвідоміша українська різдвяна колядка «Щедрик», що стала символом різдвяного свята по всьому світі.
Авторка також поділиться з нами особистими спогадами щодо створення сценарію до фільму «Щедрик». Читачі дізнаються про різні версії сценарію та нюанси написання, а також про складний шлях цього твору до виходу на екрани.
Саме так! Ксенія Заставська тепер дарує не тільки нам свої літературні твори, а й світовому кінематографу – свої шедеври.
ЇЇ кіносценарій “Steph” (“Стефа”) здобув 22 нагород на престижних міжнародних кіноконкурсах в США, Канаді, Італії і навіть в далекій Австралії.
Завітавши на зустріч, ви зможете поспілкуватися з непересічною особистістю та ознайомитись з її творчістю.
Чекаємо всіх, хто цікавиться українською книгою.


Переглядів: 793
banner