У Франківську відбудеться загальноміська урочиста хода з колядою (ФОТО)

Суспільство

У вівторок, 3 грудня, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори протопресвітерів, голів комісій та керівників різних підрозділів Архієпархії. Очолив їх Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Після спільної молитви до присутніх з духовним словом звернувся о. Софрон Зелінський на тему «гріх Давида», повідомляють в пресслужбі  Архієпархії.

Згодом Митрополит Володимир пригадав, що вже цього тижня – 7 та 8 грудня – в Івано-Франківську відбудеться Архієпархіальний собор на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ». Також Архієрей анонсував щорічну Архієпархіальну прощу до Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового, яка пройде 13 грудня 2019 року. В цьому році проща відбудеться з нагоди проголошення Івано-Франківської Митрополії і 30-ліття легалізації УГКЦ. Окрім того, о. Роман Микієвич детальніше розповів про урочисту Академію з нагоди 30-ліття легалізації УГКЦ, що пройде 13 грудня.

Отець Йосафат Хаймик повідомив, що в рамках щорічного фестивалю «Коляда на Майзлях» цього року, 11 січня відбудеться «Загальноміська урочиста хода з колядою». Про маршрут та порядок ходи буде повідомлено згодом.

Пізніше о. Михайло Дзуль, екореферент Івано-Франківської Архієпархії заохотив духовенство приєднатись до акції щодо розповсюдження Різдвяних ялинок в горщиках, а також презентував екологічний календар на 2020 рік.

В свою чергу, головний редактор видавництва “Нова зоря”, Голова Департаменту інформації Архієпархії, о. Іван Стефурак подякував отцям за активну співпрацю протягом року, що минає.

Отець Віталій Максимів – Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів про актуальний економічний стан, а також плани, які найближчим часом прагне реалізувати Фінансово-Юридичний відділ.

На завершення прот. Степан Балагура – Судовий вікарій Архієпархії підсумував дану зустріч, та повідомив, що наступні збори відбудуться 26 грудня 2019 року в Архієпархіальному управлінні.Переглядів: 198
banner