У Франківську відбувся чемпіонат з мініфутболу серед силових структур області (ФОТО)

Суспільство
Учора, 23 липня, Івано-Франківська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України провела змагання з мініфутболу «Кубок ФСТ «ДИНАМО» Прикарпаття» серед колективів фізичної культури обласної організації, присвячений відкриттю Олімпійських Ігор в Токіо.

Про це Голос-Інфо дізнається від Поліції Івано-Франківської області.

Гра відбулася на стадіоні Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, за перемогу боролися 9 команд.

Змагання були напружені, але водночас інтригуючі. Всі продемонстрували відмінну фізичну підготовку, злагодженість та єдність колективу.

Переможцем стала команда управління ДСНС в Івано-Франківській області. Друге місце виборола збірна Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Бронзовим призером змагань стала команда військової частини 1241 Національної гвардії України.

Наприкінці змагань нагороджено переможців та призерів.
На зображенні може бути: 12 людей та люди стоять
На зображенні може бути: 7 людей та люди стоять
На зображенні може бути: 1 особа, гра в американський футбол, стоїть та трава
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди займаються спортом, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 8 людей, люди займаються спортом, люди стоять та на відкритому повітрі