У Франківську відбувся турнір з вільної боротьби (ФОТО)

Спорт

У Франківську відбувся П’ятий Ювілейний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби присвячений захисникові України, начальнику штабу, легендарному командиру отг ім. Капітана Воловика Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» Григорію Семанишину.


Цьогорічний турнір організувала Івано-Франківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа. Головний організатор – старший тренер з вільної боротьби Крупа Іван Дмитрович.

Ювілейний турнір відбувся під патронатом міського голови Руслана Марцінківа та за підтримки 3-х організацій, які підписали меморандум про співпрацю: ГО Спілка учасників АТО «Легіон Галичина», ГО «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та зниклих безвісти в зоні АТО» голова Чомко Степан Степанович, та Всеукраїнська Громадська Організація Добровольчий Український Корпус, керівник друг Тихенький.

Турнір відвідали: Чаплинська Наталя, депутатка обласної ради, Володимир Веркалець начальник відділу міністерства у справах ветеранів Івано-Франківської області, Ігор Кінаш, начальник відділу внутрішньої політики міськради, Ігор Лукинів, голова ГО «Спілка Волонтерів Прикарпаття» побратими та друзі Григорія.

На урочистому відкритті були присутні військовослужбовці з легендарної 10 Гірсько-штурмової бригади 109 ОГШБ “Едельвейс”.

За видатні заслуги перед містом прикарпатців нагородили відзнаками міського голови «Честь і Звитяга». Їх отримали Веркалець Володимир, Крупа Іван, Гаргат Ярослав, Макогон Галина та Мирович Оксана.

Ювілейною відзнакою Івано-Франківської обласної ради «75 років Української повстанської армії» були нагороджені військовослужбовці з 10 гірсько-штурмової бригади 109 ОГШБ «Едельвейс»:

 1. Веляник Ігор Ігорович
 2. Осіпов Олексій Миколайович
 3. Чопик Володимир Іванович
 4. Альошин Станіслав Олександрович

Відзнаку також отримали:

 1. Чаплинська Наталя
 2. Веркалець Володимир
 3. Мартинов Віталій
 4. Чомко Степан
 5. Лукинів Ігор

Пам’ятну нагороду «За заслуги перед Прикарпаттям» отримав Чомко Степан Голова ГО «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та зниклих безвісти в зоні АТО».

Спільна подяка від 3-х дружніх організацій була передана голові Міста Руслану Марцінківу за активну всесторонню допомогу у підготовці до турніру, за значний особистий внесок у підтримці національно – спортивного виховання дітей та юнацтва.

Подяки від ГО Спілка учасників АТО «Легіон Галичина» були вручені:

 1. Веркальцю Володимиру Федоровичу за колосальну працю у соціальному напрямку, яка сприяє допомозі та реабілітації ветеранів АТО та їхніх сімей.
 2. Чомко Степану Степановичу та Мартинову Віталію Євгеновичу за волонтерську діяльність, патріотизм, за єдність духу, підтримку реабілітацію сімей бійців АТО/ООС.
 3. Лукиніву Ігору, голові ГО «Спілка Волонтерів Прикарпаття» за єдність патріотичного духу,постійну волонтерську діяльність та гуманітарну підтримку бойових частин ЗСУ, добровольчих батальйонів та сімей учасників бойових дій в зоні АТО/ООС.

На урочистому закритті ювілейного турніру наймолодшому та найстаршому учаснику змагань були вручені кубки від 3-х організацій.

На пам’ять про турнір були вручені пам’ятні медалі, солодкі подарунки та призи.Переглядів: 207
banner