У Франківську відкриють громадський простір, що коштував 170 тисяч гривень (ФОТО)

Анонси, Суспільство

В Івано-Франківську у дворі між вулицями Академіка Сахарова та Слави Стецько біля Озера з лебедем відкриють новий екологічно спроєктований громадський простір.


Про це інформує Суспільне,  пише Голос-Інфо.


Організаторами проєкту виступають учасники лабораторії Metalab, Відкритого цеху “Парасолька” та “Теплого Міста”.


Вартість такого майданчика складає приблизно 170 тис. грн. Над проєктом працювали п’ять місяців, а за два тижні учасники спорудили дерев’яний пірс та спуск-рампу.

“Це — така дерев’яна тераса, й облаштовуємо пандус, як доступ до води. Громадський простір став результатом досліджень щодо екологічності загалом проєктування і створення публічних місць у місті. І це — такий об’єкт, який втілює ті принципи екологічності”, — говорить кураторка урбаністичної лабораторії Metalab Анна Пашинська.


Проєкт реалізували у рамках програми “Продукт для міста”, що є частиною фестивалю “Сеанс Міського Сканування 2021”. Останній проходить за підтримки Українського культурного фонду та British Council Ukraine у партнерстві з британськими партнерами Studio Weave.


Зазначимо, 8 листопада 16:00 пройде офіційне відкриття, організатори підготують невеликий пікнік. Взяти участь у заході можна за наявності сертифіката про повну вакцинацію або ПЛР-тесту.