У Франківську відсвяткували першу річницю прийняття під охорону Будинку правосуддя

Суспільство

Сьогодні, 16 листопада, з нагоди першої річниці прийняття під охорону Будинку правосуддя в Івано-Франківську керівництво територіального управління Служби судової охорони Прикарпаття провело зустріч з керівниками судової установи.


Про це повідомило Територіальне управління Служби судової охорони у Івано-Франківській обл.

У Будинку правосуддя за адресою вул. Грюнвальдська, 11 знаходяться одразу три об’єкти охорони, а саме: Івано-Франківський міський суд, Івано-Франківський апеляційний суд та територіальне управління Державної судової адміністрації в Івано-Франківській області. Начальник теруправління Служби судової охорони Франківщини полковник Служби Андрій Маланій та заступник начальника підполковник Служби Роман Шеленко вручили головам судів та керівнику територіального управління ДСА історичні фотографії з першого дня їх офіційної співпраці.

Нагадуємо, що територіальне управління Служби судової охорони у Івано-Франківську розпочало свою роботу 5 вересня 2019 року. А вже 15 листопада прийняло під свою протекцію перші три об’єкти охорони, що сьогодні відзначають перший рік під охороною Служби, яка створена для захисту незалежності та об’єктивності судової системи в Україні.



Переглядів: 189
banner