У Франківську відзначать День толерантності

Суспільство

15 листопада о 16:00 у парасольковому цеху “Промприладу” проведуть Форум амбасадорів розмаїття до Міжнародного дня толерантності.

День толерантності або ж День терпимості за рішенням ЮНЕСКО святкують в усьому світі 16 листопада. Саме цього дня у 1995 році ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри.

Напередодні цього свята Молодіжна організація “СТАН” та випускники її проєкту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті” проведуть форум, на якому представлять власні ініціативи спрямовані на розвиток культурного розмаїття у регіоні.

“Цей форум є водночас презентацією міні-проектів наших амбасадорів та спробою започаткувати традицію святкувати День терпимості в Івано-Франківську. У такий спосіб ми популяризуємо концепцію “Франківськ європейський. Франківськ милосердний”, яку “СТАН” запропонував місту півроку тому” — розповідає координаторка проєкту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”, членкиня ГО “СТАН” Юлія Сінькевич.

На гостей Форуму чекають:

– презентація 16 ініціатив, які цієї осені реалізували випускники та випускниці прєкту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”;

– обмін ідеями з місцевими активістами та активістками;

– виступи івано-франківських та узбекистанських (інтеркультурний сюрприз) музикантів;

– афтепаті з амбасадор(к)ами.

Вхід вільний. Участь у події безкоштовна.Переглядів: 229
banner