У Франківську відзначатимуть День людей похилого віку

Суспільство

В Івано-Франківську відзначатимуть Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

Відповідне рішення сьогодні, 19 вересня, прийняв виконавчий комітет. У рамках свят для франківців приготували ряд заходів.

Зокрема, протягом вересня-жовтня департамент соцполітики, Івано-Франківський територіальний центр соціального обслуговування та Міська Рада ветеранів мають обстежити матеріально-побутові умови проживання громадян похилого віку та ветеранів. При потребі окремим громадянам повинні надати матеріальну та натуральну допомогу.

Також 1 вересня влаштують інтернет-навчання «У всесвітній мережі всі покоління», організують концерти «Щастя виключає старість. Збережи здатність бачити прекрасне!», «Летять літа, як білі журавлі», «Благословен, хто має в серці доброту» тощо.

З 30 вересня по 4 жовтня медичні працівники мають відвідати пацієнтів похилого віку та ветеранів різних категорій за місцем проживання. У ці ж дні лікарі проведуть позачерговий консультативний прийом старших людей.

Організують також консультації вузькими спеціалістами в геріатричному пансіонаті, створять групи з людей похилого віку та ветеранів для проведення оздоровчої гімнастики.

Крім того, з 30 по 4 жовтня проведуть лікарі акції в місцях масового скупчення людей. Вони вимірюватимуть артеріальний тиск та інші антропометричні показники.Переглядів: 148
banner