У Франківську влаштовували нижній шар асфальтобетону вулиці Тисменицька

Суспільство

Щоденний звіт Івано-Франківських комунальників.


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа


КП “Муніципальна дорожня компанія” боролись з ямами на дорогах. Влаштовували нижній шар асфальтобетону вул. Тисменицька – міст. Поточно ремонтували вул. Січових Стрільців на ділянці від вул. Незалежності до вул. Коновальця. Ліквідовували ями бітумізатором «Крокус» на вул. Довженка. Щебенили вул. Прикарпатська, вул. Ентузіастів в селі Угорники та вул. Сотника Голинського, вул. Касіяна в Опришівцях.


Поремонтували покриття з бруківки на перехресті вулиць Січових Стрільців – Шашкевича. Пофарбували лавки на вулицях міста, а саме : вул. Тринітарська, Станіславська, Старозамкова, вул. Галицька. Покосили траву в сквері на Вічовому майдані.


КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ крім щоденного прибирання сходових кліток у наших та прибудинкових територій пофарбували й де потрібно ремонтували дитячі майданчики та лавки за адресами: вул. Степана Бандери, 8а, 10а, вул. Стуса, 25 / 3 під’їзд – ремонт та фарбування лавки біля під’їзду, вул. Ак.Сахарова, 29, 31, вул. Сухомлинського 4 корп.3 – Сухомлинського, 6 корп.1 (двір), вул. Незалежності, 152-152а, вул. Сорохтея, 16а. Асфальтували міжбудинкові проїзди на вул. Івана Павла II, 16, 18.


КП Благоустрій прибирали території і зупинки за адресами: Симоненка до Миколайчука, Симоненка (Бугая), Миколайчука перший газон, Миколайчука дитячий майданчик, Миколайчука, Симоненка Тростянецький, сквер на Симоненка, сквер на 24 серпня, Стуса, 35 дитячий майданчик Кораблик.


Доглядали і обкопували молоді дерева на Миколайчука, Стуса Гранд Базар, Мазепи.


Покосили газони трактором на вул: Вовчинецька, Івасюка, Стуса, Симоненка, Миколайчука.


Окрім цього помили зупинки громадського транспорту.


КП Івано-Франківськводоекотехпром заробили розкопки на вул. Д.Галицького в с. Крихівці, вул. Опільського(гаражі), вул. Юності,23, Кал.Шосе,7, в роботі розкопка на вул. С.Стецько. Чистять колодязі дощової каналізації на вул. Коновальця 132а. Встановили дощеприймальні решітки на вул. Надрічна,18, І.ПавлаІІ,36. Замінили люк на вул. Заклинських,2. Почистили дворову каналізацію на вул. Галицька,105.


Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації” покосили траву в парку. Підсипали піском майданчик навколо дитячої каруселі. Облагородили клумби на квітники. Вивезли гілки з території парку та міського озера на господарський двір.


Готують плавзасоби до прокату.
Переглядів: 433
banner