У Франківську врятували кішку, яка місяць була зачинена у квартирі

Суспільство

В Івано-Франківську волонтери та рятувальники врятували кішку, у якої померла власниця. Тварина приблизно місяць сиділа сама у квартирі багатоповерхівки на вулиці Пулюя.


Волонтерка Богдана Стрільців розповіла Суспільному Карпати, що про кішку їй повідомила знайома. З’ясувалося, що приблизно місяць тому її власниця померла. Тварину так і залишили у квартирі саму.

“Котика закрили, б’ється у вікна, кричить. Напевно, без їжі, без води. Ніхто не може його випустити”, — повідомила волонтерка.

Щоб врятувати чотирилапого волонтери звернулися до рятувальників та поліцейських. Кішку довго не могли знайти, бо вона ховалася по квартирі.

За кілька годин кішку визволили. Богдана Стрільців розповіла, що тварину взяли під опіку волонтерки Катерини Гуменюк та Люди Рой з організації “Прихисти друга”. Вони розповіли, що спочатку киця була перелякана та ні на що не реагувала.

“Вона ручна, не є дикою. Гладитися дається. Але таких худих котів я ще не мала — там просто кістка і шерсть. Вона довго там була, дуже”, — сказала волонтерка Люда Рой.

Зараз кішку готують до огляду у ветеринарній клініці. А вже потім вирішуватимуть, куди тварину прилаштувати.Переглядів: 198
banner