У Франківську встановили лабіринт: як не потрапити у рабство (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суспільство

Сьогодні, 30 липня в Івано-Франківську на Вічевому майдані відбувається інформаційна акція «Лабіринт можливостей».


Акція присвячена до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, пише Голос-Інфо.

Лілія Залізняк, т.в.о. начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Івано-Франківській області, розповіла, яка роль поліції у сьогоднішній акції:

“Дитина не товар і не може бути дешевою робочою силою, тому ми хочемо донести це до людей. Те, що всі діти мають жити в безпечній країні й бути захищеними.

Ми намагаємось пояснити батькам, дорослим, щоб вони більше приділяли уваги своїм дітям, дивилися чим вони займаються в інтернеті, тому що важливо, щоб дитина не потрапила у негативне середовище, була забезпечена і не стала інструментом, щоб її не залучили до дешевої робочої сили чи не затягнули у жебракування”.

“Лабіринт можливостей» це лабіринт, який складається з коробок. Охочі можуть його пройти та випробувати свої знання, щодо безпечних подорожей та працевлаштування.

Він складається з 250 паперових коробок. Є десять станцій, під час яких учасник отримує запитання. У такий цікавий спосіб мешканці та гості міста зможуть перевірити свою обізнаність щодо правил безпечної подорожі та працевлаштування. Кожен охочий отримає інформаційні буклети, тематичні браслети та флаєри з інформацією про торгівлю людьми та порадами, як уникнути подібних ситуацій.Переглядів: 181
banner