У Франківську виявили іноземця, який два роки нелегально проживав в Україні

Суспільство

Працівники міграційної служби Івано-Франківської області, під час відпрацювання обласного центру, виявили іноземного громадянина, який з лютого 2019 року втратив правові підстави для перебування в Україні і  ухилявся від зобов’язання у визначений термін виїхати за межі нашої країни.


Про це сьогодні, 14 квітня, повідомили в Міграційній службі Івано-Франківської області, пише Голос-Інфо.


Відомо що вісім років тому громадянин Республіки Туркменістан прибув до України з метою навчання в одному з вишів Івано-Франківська. Іноземець пройшов увесь курс навчання, однак назад не повернувся навіть після того, як у паспорт молодого чоловіка було внесено запис про те, що ця особа підлягає примусовому поверненню до країни походження.


При недавньому спілкуванні з правопорушником, працівники відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в області мали всі підстави звернутися з позовом до суду і в судовому порядку вирішувати подальшу долю громадянина Турменістану.


Суд задовольнив вимоги міграційників і постановив примусово видворити іноземця за межі України. Наразі молодого чоловіка допроваджено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом. Після проведення ідентифікації цієї особи і вирішення питання з її забезпеченням проїзними документами, рішення суду буде виконано у повному обсязі.


Процедура примусового видворення передбачає, що іноземця доправлять до кордону у супроводі працівників міграційної служби і правоохоронців. Крім того, прийнято рішення про заборону молодому чоловікові відвідувати Україну найближчих 5 років.


Цього року в Івано-Франківській області виявлено майже 3 десятки неврегульованих мігрантів, які не мали правових підстав для перебування в Україні. Практично щодо всіх іноземців-правопорушників прийнято рішення про добровільне чи примусове повернення до країн походження, а в окремих випадках – про примусове видворення з України.Переглядів: 247
banner