У Франківську ювенальна превенція розповіла підліткам про загрози, з якими підлітки можуть стикатися під час користування Інтернетом (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, у Міжнародний День безпечного інтернету, працівники івано-франківської ювенальної превенції організували та провели зустріч з учнями вищого художнього професійного училища №3 м. Івано-Франківська.
Його світова спільнота відзначає щороку у другий вівторок лютого. У 2020 році цей день (Safer Internet Day) проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
Про те, чому існує потреба піклуватися про безпеку користувачів глобальної мережі, а також про особливості та різновиди онлайн-ризиків йшлося під час спілкування ювенальних поліцейських з учнівською молоддю.
Зокрема, інспектор ювенальної превенції УПД ГУНП в Івано-Франківській області Іванна Гринюк охарактеризувала поняття кібербулінгу, інтернет-шахрайства, секстину та інших загроз, з якими підлітки можуть стикатися під час користування Інтернетом. Також вона порадила, яких правил слід дотримуватися дітям, щоб не постраждати від зловмисників, що використовують інтернет-мережі з лихими намірами.
Учні жваво обговорювали запропоновану ювенальними поліцейськими тему, адже вона стосується кожного з користувачів Інтернету.Переглядів: 183
banner