фото з мережі інтернет

У Франківську з лікарень виписують людей, які видужали після COVID-19

Події

Про те, що в Івано-Франківську спостерігається позитивна динаміка серед тих, хто здолав коронавірусну інфекцію, розповів на традиційному онлайн-включенні міський голова Руслан Марцінків.


За його словами, з лікарень виписують багато людей, які одужали від COVID-19. Загалом подолали коронавірусну інфекцію 76 жителів Прикарпаття, передає Суспільне.

“Маємо позитивну динаміку в обласній інфекційній лікарні – сьогодні там перебуває 28 жителів Франківська. Решта були виписані”, – каже Руслан Марцінків.

Наразі в стаціонарах лікарень міста перебувають 244 людини: 176 – в центральній міській клінічній лікарні і 68 – в міській клінічній лікарні № 1. У дитячій лікарні є троє діток з пневмоніями. 34 пацієнти – в обласному центрі легеневих захворювань.

В Івано-Франківську 195 хворих на COVID-19, 19 летальних випадків. Очікують ще на один результат ПЛР-діагностики померлого. Проведено швидких тестів 1697, з них 458 позитивних. Не підтверджено ПЛР-діагностикою діагноз COVID-19 у 402 осіб.

“Почали більш якісно робити ПЛР-тести. Але 141 франківець очікує на дослідження. Це достатньо велика кількість. Очікуємо налагодження більш ефективної роботи трьома нашими лабораторіями. Головний санітарний лікар області обіцяє, що ця робота налагодиться. Ми допомогли і зараз закуповуємо спеціальні центрифуги для того, щоб ще пришвидшити ПЛР-дослідження”, – розповів Руслан Марцінків.Переглядів: 168
banner