У Франківську з травня пацієнтів з СOVID-19 лікуватимуть у чотирьох медзакладах

Події

В Івано-Франківську у стаціонарах центральної міської клінічної лікарні та міської клінічної лікарні № 1 перебувають 220 людей із підозрою на пневмонію коронавірусної природи.


Про це на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міськвиконкому повідомила начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко, передає Суспільне.

Вчора з медзакладів виписали пацієнтів, тому вони максимально розвантажені та готові до вихідних.

“З 28-го квітня є наказ МОЗу, у якому виокремили ті заклади, які надаватимуть допомогу пацієнтам із коронавірусною хворобою у травні. Це так звані заклади першої хвилі спроможної мережі надання медичної допомоги, і тільки у них мають госпіталізовувати пацієнтів із підозрою або вже підтвердженим COVID-19”– каже Марія Бойко.

До таких закладів в Івано-Франківську належать центральна міська клінічна лікарня і міська клінічна лікарня № 1, обласна клінічна інфекційна лікарня і обласний фтизіопульмонологічний центр.

“Станом на сьогодні багато пацієнтів, які перебувають в інших закладах охорони здоров’я, мають бути переведені у ці визначені лікарні”, – додала Марія Бойко.

У міському пологовому будинку немає хворих із підозрою на коронавірус, як і в міській дитячій клінічній лікарні. В останній із пневмоніями лікуються четверо дітей, але це звичайні пневмонії, які характерні для даної пори року, каже Марія Бойко.

Станом на 30 квітня, в Івано-Франківську є 232 позитивні результати досліджень полімеразно-ланцюгової реакції, які підтверджують наявність коронавірусної інфекції в організмі. У 484-х франківців такий діагноз не підтвердився.Переглядів: 171
banner