фото ілюстративне

У Франківську запрацює оперативний штаб реагування на снігопади та буревії

Події

Про це йшлося на засіданні виконавчого комітету міської ради.

У випадку прогнозу сильних снігопадів та буревіїв може скликатися оперативний штаб реагування. Про місце та час збору повідомляє міський голова (у випадку його відсутності – заступник керівника штабу). Штаб приймає рішення про рівень загрози внаслідок снігопадів та буревіїв та схему реагування згідно червоної, жовтої, зеленої картки.

Зелена картка – застосовується при незначних снігопадах та відсутності поривів вітрів. До розчищення снігу залучаються виключно комунальні підприємства: «Муніципальна дорожня компанія», «Благоустрій», «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія», «Дирекція замовника», «Центр розвитку міста та рекреації», «Міська ритуальна служба», які здійснюють прибирання снігу на закріплених за ними територіях.

При цьому, першочергово здійснюється механізоване та ручне прибирання:

– під’їздів до закладів охорони здоров’я

– під’їздів до закладів освіти

– пішохідних переходів та зупинок громадського транспорту на основних вулицях

Жовта картка – застосовується при середніх снігопадах та незначних поривах вітрів. До розчищення снігу окрім вище перерахованих комунальних підприємств долучаються інші комунальні підприємства, які допомагають розчищати від снігу пішохідні переходи, зупинки громадського транспорту, тротуари та на визначених вулицях.

При цьому КП «Муніципальна дорожня компанія» здійснює прибирання на ділянках, не закріплених за комунальними підприємствами. Координацію спільного прибирання КП  «Муніципальна дорожня компанія» та інших підприємств забезпечує Департамент житлової. комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради.

Червона картка – сильні снігопади, шквальні вітри, налипання мокрого снігу. За даної схеми, окрім людей та підрозділів, які залучаються за жовтої картки реагування, проводиться оповіщення всіх структурних підрозділів виконавчого комітету, бюджетних установ та організацій міста Івано-Франківська для прибирання від снігу зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів, з’їздів з головних доріг. Дату та час початку прибирання визначає міський голова – голова міського оперативного штабу реагування на снігопади та буревії.

Додатково, також, можуть залучатися за згодою великі промислові підприємства міста, вищі навчальні заклади, національна гвардія та інші.

У разі прийняття рішення про застосування червоної картки, миттєво проводиться оповіщення впродовж 30 хвилин всіх відповідальних осіб.Переглядів: 193
banner