У Франківську затвердили нові тарифи на проїзд

Суспільство

На черговому засіданні виконавчого комітету затвердили нові тарифи на послуги перевезення КП “Електроавтотранс”.


Це рішення регламентує вартість послуг проїзду в комунальному транспорті, в тому числі при розрахунку транспортною карткою, пише Голос-Інфо з посиланням на Галичину.

Відтак, тариф 4 гривні затверджено при розрахунку транспортною карткою в режимі одноразової поїздки.

Розрахунок студентською транспортною карткою вартуватиме 2 гривні.

Також передбачено можливість користування загальною карткою в режимі проїзного. Для цього при поповненні потрібно обрати опцію поповнення в режимі проїзного, та провести поповнити на 200 гривень. Тоді активується картка як проїзний на 30 днів на безлімітну кількість поїздок. Для студентів така опція буде доступна вже при поповненні на 100 гривень.

А вже з 1 червня готівковий проїзд (без картки) вартуватиме 6 гривень. При розрахунку банківською карткою, за допомогою смс-квитка та додатку EASY WaLLET доведеться сплатити 5 гривень.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, такий крок – необхідний. Адже стимулюватиме громаду на розрахунки транспортною карткою.

«Вигода очевидна. Ті, хто користуватимуться транспортною карткою, платитимуть дешевше. Тим паче, картка має ще ряд переваг. Це і можливість пересадки, і можливість активації проїзного, і суттєві знижки для студентів. Тому ми вводимо таку практику», – прокоментував Руслан Марцінків.


Переглядів: 243
banner