У Франківську збирали кошти на ремонт центру психологічної реабілітації дітей (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 4 червня, в івано-франківському парку імені Тараса Шевченка провели збір коштів для ремонту сиротинця.


Захід провели на літній сцені в парку, пише Голос-Інфо.

Волонтер Благодійної організації “Дотик Ангела” Володимир Марциновський розповів детальніше про дійство:

“Сьогодні захід присвячений Дню захисту дітей. Проводимо його, щоб підняти важливу проблему – це діти, яких покинули батьки, дітки, які не мають материнської любові. Їм потрібна допомога і суспільство може їм допомогти. Зараз допомагаємо з ремонтом центру соціально-психологічної реабілітації, от  відбувається внутрішній ремонт і важко зібрати кошти”.

Директор Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Василь Серденько розповів, що наразі прийняли 25 вихованців:

“Зараз свято роблять для наших дітей: це сироти, діти, які позбавленні батьківського піклування, які потрапили у важкі життєві обставини. Кожна дитина потребує практично всього, тому стараємось допомагати їм повністю”.

За словами Василя, у центрі кожного року роблять косметичний ремонт, однак капітального давно не було. 

“Зараз відбувається ремонт. Понад 20 років такого капітального ремонту ще не було. Завдяки волонтерам ми привели в нормальний стан приміщення, це кімнати, душові, коридори, їдальня. Сьогодні буде концерт, за допомогою якого, ми хотіли показати людям, що є такий заклад. Є така проблема і її потрібно вирішувати”.

Вихованки центру 17-ти річна Діана та 12-ти річна Ніна поділилися враженнями щодо центру та сьогоднішнього діства.
Ніна розказала, що в центрі їй подобається:

“Я потрапила в центр у січні цього року. Коли приїхала, то мені тут сподобалось, були приємні діти, вихователі. Гарно прийняли і тепер ми почуваємось тут своїми, я б не хотіла переходити в інший. Зараз очікуємо на концерт, на нього ми приїхали як глядачі”.

Діана зауважила, що приїхала в центр недавно, тому ще не змогла адаптуватися. Однак дівчина каже, що їй тут подобається.

На концерті, окрім запланованої програми, до виступу могли долучитися всі охочі.Переглядів: 193
banner