У Франківську жінки-поліцейські майстерно керували автомобілями на змаганнях

Суспільство

Шість жінок-поліцейських продемонстрували майстерність керування автомобілем на змаганнях з фігурного водіння для жінок «Автоледі», а підтримали їх рідні та колеги.

Змагання відбулися 7 березня на паркувальному майданчику ТК “Епіцентр”. Організували такі 👍 змагання для жінок «Прикарпатський автомобільний клуб» за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради. До заходу долучилися і поліцейські Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та патрульні поліцейські області. Перед змаганнями правоохоронці поспілкувалися з учасниками та небайдужими громадянами і акцентували увагу на правилах дорожнього руху та найпоширеніших причинах дорожньо-транспортних пригод. Також поліцейські продемонстрували «алкоокуляри» – «Drunk Basters», які імітують стан алкогольного сп’яніння. А все для того, щоб кожен водій зрозумів – керувати автомобілем на підпитку заборонено і небезпечно.
Підтримати учасниць-поліцейських прийшли рідні і колеги по роботі.

Опісля розпочалися змагання, у яких взяли участь п’ятнадцять водійок, серед яких – шестеро жінок-поліцейських ГУНП в області. Після всіх етапів судді визначили переможців і нагородили учасниць.

Ми впевнені, що спільним для всіх водіїв має бути повага до правил дорожнього руху та етика поведінки на дорозі. Тому якщо людина вміє вправно управляти автомобілем, то неважливо чоловік це чи жінка! Керуйте відповідально!

МВС України Національна поліція України
Патрульна поліція Івано-Франківської області Volodymyr HoluboshОксана Блищик
Українська Асоціація Представниць Правоохоронних Органів – УАППОПрикарпатський автомобільний клуб олександра кодак Христина Максимчак
Департамент молодіжної політики та спорту Випробуй у безпеці – проект для автошкіл УкраїниПереглядів: 233
banner