У франківських школярів все частіше діагностують ожиріння і серцево-судинні захворювання (ВІДЕО)

Суспільство

Майже дві з половиною тисячі дітей – із порушенням гостроти зору. Ще півтори тисячі мають проблеми мовленнєвого розвитку.


Такі результати профілактичного медогляду учнів в івано-франківських школах. Відповідно до плану обов’язкових поглиблених обстежень школярів у поточному році, інформує Вежа.

Серед проблем також – дифузний зоб, порушення постави, хронічне захворювання лор-органів. Насторожує лікарів те, що в останні роки їм доводиться діагностувати у школярів також ожиріння.

А от у дошкільнят, за результатами планового медогляду, найчастіше спостерігаються вади мовлення. У такому віці це – звична проблема, стверджують фахівці. Чого не скажеш про захворювання серцево-судинної системи. А вони у цьому антирейтингу посіли друге місце.

Відповідно до встановлених діагнозів дітей у школах розподіляють на групи. Для занять фізкультурою. Відтак, 85 відсотків школярів входять в основну групу, 12 – у підготовчу, а 2, 5 – у спецгрупу. Ще близько півтори сотні дітей звільнені від фізичних навантажень.Переглядів: 174
banner