У Городенківській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету

Суспільство

Сьогодні на виконкомі міської ради розглянуто 11 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення


Пише Голос-Інфо з посиланням на Городенківську міську раду


Основні з питань:
  • Про встановлення порядку участі батькові у вихованні та спілкуванні з малолітніми дітьми.
  • Про затвердження висновків органів опіки та піклування Городенківської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав.
  • Про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  • Про затвердження графіка вмикання та вимикання вуличного освітлення по старостинських округах Городенківської територіальної громади з січня по грудень 2024 року.
  • Про визначення місць розташування контейнерних майданчиків для збору побутових відходів на території міста Городенка
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 3 вересня 2021р. №205 «Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини» (зі змінами). Про внесення на розгляд сесії міської ради проєкту рішення «Про міський бюджет Городенківської територіальної громади на 2024 рік»
  • Про розгляд заяви щодо надання дозволу на підключення житлового будинку в м.Городенка до центральної мережі водопостачання.

На засідання виконавчого комітету міської ради завітав військовослужбовець Мирослав Король, який із початком повномасштабного вторгнення став на захист рідної землі та боронить її на Запорізькому напрямку, а зараз перебуває у короткій відпустці.


Міський голова Богдан Кобилянський вручив воїнові квадрокоптер Dji Mavic 3T, придбаний за кошти міської ради, який стане в допомозі нашим воїнам.


Перед засіданням виконавчого комітету міський голова представив присутнім новопризначеного начальника 1-го відділу ( м. Городенка) Коломийського районного ТЦК та СП підполковника Смашка Валерія Михайловича.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.

Переглядів: 300
banner