У Городенківському Палаці культури відбулася презентація книжки “Вишийте, мамо, бронежилет”

Події, Суспільство
Сьогодні в Городенківському Палаці культури відбулася презентація книжки “Вишийте, мамо, бронежилет”. Це 13-та збірка віршів поета Богдана Томенчука.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Городенківську міську раду


Її назва передає зміст і посил трьохсот творів, «про життя в часи, коли вишивають не сорочки чи весільні рушники, а бронежилети».


А однойменний вірш, який дав назву книжці, написаний ще 2014 року. До книжки увійшли й вірші, написані після 24 лютого 2022-го, а також поезія, написана раніше, яка передвіщувала війну. Основний меседж збірки – перемогти і зрозуміти, що ця війна ведеться не одне століття.


З вітального слова розпочала поетичний вечір начальниця відділу освіти Світлана Івасюк. Впродовж вечора поезій автор Богдан Томенчук читав присутнім свої вірші із книжки, які гармонійно розбавили музичні номери. Міський голова Богдан Кобилянський подякував поету Богдану Томенчуку за вірші, які торкаються душі, та за допомогу Збройним силам України.


У збірці зібрані емоційно нелегкі вірші, які не лише поету читати не просто, але й глядачам слухати без сліз не можливо. Але у цій книжці не лише концентрація болю, але водночас і потужна концентрація українського героїзму.


Богдан Томенчук за фахом вчитель, обіймав керівні посади в освіті Івано-Франківська, зараз директором Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.


Кожен охочий мав нагоду придбати збірку поезій Богдана Томенчука, кошти від продажу підуть на потреби ЗСУ.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 308
banner