У яких комітетах ВРУ працюватимуть нардепи від Прикарпаття

Суспільство

П’ятеро народних депутатів з Івано-Франківщини уже визначилися, у яких комітетах парламенту будуть працювати.

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин:

Андрійович Зіновій (фракція політичної партії “Слуга народу”)

Комітет з питань аграрної та земельної політики:

Матусевич Олександр (фракція політичної партії “Слуга народу”);

Тимофійчук Володимир (фракція політичної партії “Слуга народу”);

Комітет з питань економічного розвитку:

Іванчук Андрій (позафракційний);

Комітет з питань екологічної політики та природокористування:

Прощук Едуард (фракція політичної патрії “Слуга народу”);

«Відтепер працюватиму в парламентському комітеті з питань екологічної політики та природокористування. Сьогодні відбулось перше організаційне засідання, обговорили питання підкомітетів, обрали їхній склад і голів. Узгодили з колегами спільну позицію подальшої роботи на користь держави та збереження навколишнього природного середовища. Увійшов до складу декількох комітетів, детальніше про це все повідомлю згодом», – написав на власній сторінці у соцмережі Прощук.

Натомість свободівка Оксана Савчук зазначила, що їй досі не відомо, у якиму із комітетів доведеться працювати, пишуть WestNews.

“Я мовчу про комітети. Тут одна із фракцій, яка набрала найбільше голосів, вони всі знають в яких вони комітетах працюють. А мажоритарні депутати насправді ще не мають такої інформації. Я й досі сподіваюся, що буду обрана у бюджетний комітет”, – наголосила народна депутатка з Івано-Франківська.Переглядів: 168
banner