У Івано-Франківську людям “золотого віку” продемонстрували техноялинки

Суспільство

Івано-Франківський територіальний центр соціального обслуговування часто влаштовує заходи для своїх підопічних. Цього разу для літніх людей організовано екскурсію до обласної бібліотеки для дітей на виставку “Техноялинка” за участю працівників бібліотеки.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради


Учасники отримали позитивні враження від перегляду обласної благодійної виставки-конкурсу саморобних новорічних ялинок. Цікаві та оригінальні роботи представили вихованці позашкільних гуртків Прикарпаття.


Люди літнього віку переконалися, що людська фантазія не має меж і в моменти творчого натхнення руки можуть творити красу.


“Учасники змогли побачити різноманітні ялинки: паперові, дерев’яні, з матеріалів вторинного використання і матеріалів для шиття. Здавалося, ніби усі чарівні барви творчості вплелися в одну веселку майстерності. Виставкові композиції створили літнім людям гарний настрій та подарували відчуття естетичної насолоди і піднесення.” – йдеться в дописі.


Захід організовано за підтримки та присутності франківських волонтерів благодійної організації “Турбота про літніх в Україні”.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

Переглядів: 236
banner