У Івано-Франківську нагородили кращих спортсменів (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 19 лютого, найкращі спортсмени Івано-Франківщини отримали свої відзнаки та грошові винагороди. Попри складний рік, прикарпатцям вдалося здобути багато перемог на міжнародній арені у галузі спорту.


Про це сьогодні повідомили на сайті міського голови, пише Голос-Інфо.

Руслан Марцінків зізнався, що вже скучив за повноцінним спортивним масовим життям:

 «Минулий рік надзвичайно складний для спорту. Багато змагань перенесено, а ще більше – без глядачів. Це справжнє випробування, адже для тих, хто виборює нагороди, вкрай важливо відчувати живу підтримку глядачів. Приємно, що все ж ми зараз маємо такий великий список тих, хто все ж досягнув неабияких висот всупереч усьому», – наголосив Марцінків. Він зауважив, що місто всіляко сприяє розвитку спорту й однією із кращих кроків у заохоченні він вважає щомісячні стипендії.

Заслужений тренер України з легкої атлетики, особистий тренер срібного призера чемпіонату світу з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів з вадами фізичного та розумового розвитку Біленка Василя та чемпіона України з легкої атлетики серед людей з інвалідністю Біленка Михайла Володимир Антонець, наголосив, що у параолімпійстві не відчули особливого впливу карантинних обмежень. І минулого року вдалося вибороти 2 ліцензії на Паралімпійські ігри.

«Їх вибороли наші спортсмени Павло Волуйкевич і Юлія Шуляр. Це свідчить про надвисокі досягнення та результати їхньої роботи. Можу сказати, що на світовому рівні у них дуже хороші результати. Надіємося, що цей список поповниться. Адже ми продовжуємо готуватися і багато є хороших результатів у наших спортсменів. Завдяки місцевій владі ми не відчували проблем із доступом до спортивних об’єктів, тож сильного удару пандемія в якості тренувань не нанесла», – розповів Володимир Антонець.

Наостанок міський голова побажав вдалого спортивного сезону: 

«Бажаю, щоб цей рік став легшим. Щоб до нас повернулися масштабні змагання. Щоб кожне досягнення наших спортсменів відбувалося під палкі погляди глядачів. Щоб нарешті на трибуни повернулися живі емоції: радощі, сльози і отой шалений запал підтримки вболівальників!».Переглядів: 217
banner