У Івано-Франківську розпочалася Асамблея “Кільця ковальських європейських міст” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Культура

Сьогодні ,19 вересня відбулося відкриття Асамблеї «Кільця європейських ковальських міст», яке Івано-Франківськ прийматиме протягом 19-21 вересня .

Подію такого рівня Івано-Франківськ приймає вперше, до міста прибули 54 учасники Асамблеї , з 11 міст Європи з 7 країн: Італія, Німеччина , Іспанія, Нідерланди, Австрія, Норвегія, Україна.

Палац Потоцьких став основною локацією проведення заходу.

Також, як зазначив міський голова Руслан Марцинків , ковалі зроблять подарунок місту у вигляді спільного виробу ковалів-учасників Асоціації – «Ковальська дружба», який встановлять у парку, та висадять довкола неї пам’ятну алею зелених насаджень, по одному дереву від кожного міста .

Франківчанин Ростислав Вінтонів розповідає , чому він вирішив долучитися до цього заходу : « Я завжди там , де кувають , – сміється Ростислав, – я займаюся цим, тому що я люблю це , це діло мого життя. Я люблю кувати тому що , це можливість втілити свої ідеї, зробити щось своїми руками, залишити за собою слід. Я взагалі вважаю , що ковальство це істинно чоловіча справа , тому я обрав саме професію. Я люблю те, чим займаюся»Переглядів: 187
banner