У Івано-Франківську відбулася зустріч з членами родин загиблих воїнів України

Суспільство

Людмила Сірко зустрілася з членами родин загиблих воїнів України з Отинійської та Коршівської територіальних громад.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА


Перебуваючи із робочою поїздкою у Коломийському районі, заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зустрілася із родинами полеглих воїнів із Отинійської та Коршівської територіальних громад. Тут працювала мобільна робоча група, яка консультувала сім’ї загиблих захисників та захисниць України із питань соціального та юридичного характеру.


Участь у роботі мобільної групи взяли начальник управління з питань ветеранської політики облдержадміністрації, ветеран Роман Примич, радник голови обласної державної адміністрації Володимир Веркалець, перша заступниці голови Коломийської районної державної (військової) адміністрації Любов Михайлишин, представники профільних структур: управління соціального захисту населення, РТЦК, Пенсійного фонду, центру зайнятості, бюро правової допомоги та територіальних громад.


«Пам’ять про воїнів, які полягли за незалежність України, житиме у наших серцях. Низько схиляємо голови на знак пошани та вдячності за їхній подвиг. Разом працюємо для того, щоб кожна сім’я загиблого відчувала нашу турботу та опіку. Наша зустріч важлива передусім для рідних загиблих захисників України, Героїв, які віддали найцінніше у боротьбі за рідну землю. У такий непростий час, коли триває війна в Україні, важливо підтримувати родини загиблих Героїв», – зазначила Людмила Сірко.

Людмила Сірко розповіла про стан реалізації державної політики у сфері соціального захисту сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України та реалізацію обласних проєктів «Турбота про родину Героїв», «Доступні ліки».


Зустріч відбулася у форматі діалогу, де кожен вислухав один одного та отримав відповіді на питання. Присутні обговорили аспекти законодавчого врегулювання проблемних питань, з якими стикаються рідні загиблих воїнів, зокрема медичного лікування, психічної реабілітації, соціальних гарантій, розміри виплат членам сімей загиблих воїнів Збройних сил України, призначення, отримання грошових допомог, інші соціальні виплати для них.


За результатами зустрічі представники обласної, районної та місцевої влади і родини полеглих воїнів домовилися про подальшу спільну взаємодію задля вирішення проблемних питань.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 331
banner