У Івано-Франківську відбулося представлення нової керівниці управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації

Події, Суспільство
Днями, голова обласної державної адміністрації – начальниця Івано-Франківської обласної військової адміністрації  та керівник апарату урочисто представили колективу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації новопризначену керівницю Тетяну Бойко.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА


«У цей нелегкий час Вам доведеться вирішувати чимало складних питань, адже головним завданням галузі в час війни залишається допомога своїй країні. Історія доводить, що культура, релігія та мистецтво – це духовна зброя, надзвичайно важливі в умовах війни. Ваш великий та професійний досвід, Тетяно Миколаївно, допоможе і надалі популяризувати нашу культуру, успішно організовувати проєкти з міжнародними партнерами задля підсилення галузі в умовах воєнних викликів, навести співпрацю з іноземними митцями, які підтримують нашу країну та організовують благодійні заходи на допомогу нашим оборонцям», – наголосила очільниця Прикарпаття.


Тетяна Бойко подякувала за довіру, зауважила, що стиль її керівництва буде відкритим, європейським, прозорим, близьким до людей.


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

Переглядів: 255
banner